118036

Ceļš uz uzņēmējdarbības izglītību, kas maina dzīvi
21.09.2021


574 dienas attālināti

Jā, kopš iepriekšējās projekta partneru tikšanās Latvijā bija pagājušas 574 dienas, tāpēc 2021. gada 13. un 14. septembrī plānotā projekta partneru tikšanās Larisā, Grieķijā tika gaidīta jo īpaši.

Divu kopā pavadīto dienu laikā, iepazināmies ar Grieķijas partneru priekšlikumiem projekta izplatīšanas stratēģijas maiņai, vienojāmies par visiem pieejamākajiem un ērtākajiem variantiem, izrunājām organizatoriskos jautājumus, kā arī analizējām līdz šim paveikto. Tā kā arī “attālinātajā dzīvē” cītīgi strādājām, komunicējām un atbalstījām viens otru, tad bijām gandarīti secināt, ka paredzēto intelektuālo rezultātu izstrāde nav aizkavējusies un esam uz pareizā ceļa.

Kā mēs komunicējām līdz šim? Izmantojot tiešsaistes platformas, un, lai intelektuālo rezultātu izstrāde veiktos kā iecerēts, izmantojām video instrukcijas. Kā atzina partneri no Slovēnijas - bija tik dīvaini un nepierasti redzēt “balsis no video instrukcijām” klātienē!

Motivēti, gandarīti par tikšanos un pozitīvi uzlādēti – tā vērtējam šo tikšanos īsumā!

Vēlies pievienoties mums un attīstīt uzņēmējdarbības prasmes? Bezmaksas apmācību platforma www.e365-project.eu gaida tieši Tevi! Pievienojies un maini savas dzīves kvalitāti!

Ielādēju...      Atpakaļ